Овог, нэр Албан тушаалын нэр Өрөөний /хаалга/ И-мэйл хаяг Өрнөөний /Утас/
Ц. Ганчимэг Дарга 225 Ganchimeg@gadpwd.gov.mn 77012222
Д. Ганболд Дэд дарга 112 Ganbold@gadpwd.gov.mn 77073001
Тамгын газар Б. Хурцэцэг Тамгын газрын дарга 226 Khurtsetseg@gadpwd.gov.mn 77772006
У. Маралмаа Хүний нөөц, хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн 220 Maralmaa@gadpwd.gov.mn 77073015
Г. Гэрэлтуяа Статистик судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн 221 Gereltuya@gadpwd.gov.mn 77073015
Г.Сонгууль Даргын туслах 225 Songuuli@gadpwd.gov.mn 77032222
Б.Баасандолгор  Тооцооны нягтлан бодогч  119 Baasandolgor@gadpwd.gov.mn 77073017
А.Мөнхжаргал  Нярав 119 Monkhjargal@gadpwd.gov.mn 77073017
Д.Энхтүвшин Хэвлэл мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн 220 Enkhtuvshin@gadpwd.gov.mn 77073016
Д. Нандин-Эрдэнэ Мэдээлэл, технологийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 220 Nandin@gadpwd.gov.mn 77073016
Б. Цэвэлмаа Гадаад харилцааны мэргэжилтэн 220 Tsevelmaa@gadpwd.gov.mn 77073016
Ж.Хаш-Эрдэнэ Ерөнхий нягтлан бодогч 120 hash-erdene@gadpwd.gov.mn 77073008
Бодлогын хэрэгжилтийн газар У. Сосорбурам Бодлогын хэрэгжилтийн газрын дарга 215 Sosorburam@gadpwd.gov.mn 77073002
Г.Алтанзул  Ажлын байрны захиалга, хөдөлмөр зууч хариуцсан мэргэжилтэн  122 Altanzul@gadpwd.gov.mn 77073000
М. Мэндээ Ажлын байрны захиалга, хөдөлмөр зууч хариуцсан мэргэжилтэн  118 Mendee@gadpwd.gov.mn 77073000
Б.Очгэрэл Салбар дундын зохицуулалт, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 220 Ochgerel@gadpwd.gov.mn 77073027
М. Чулуун-Эрдэнэ ХБИ-ийн хөдөлмөр эрхлэлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 118 Chuluun-erdene@gadpwd.gov.mn 77073027
Б.Нямцэцэг Төсөл, хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 118 Nyamtsetseg@gadpwd.gov.mn 77073027
Г. Сүрэнцэцэг Нийгмийн хамгааллын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн  118 Surentsetseg@gadpwd.gov.mn 77073027
Ц.Гансүх Орон нутаг, салбар зөвлөл хариуцсан мэргэжилтэн 118 Gansukh@gadpwd.gov.mn 77073027
М. Маргад-Эрдэнэ Олон улсын гэрээ конвенц, хуулийн хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 118 Margad-erdene@gadpwd.gov.mn 77073027
Хөгжил нийгмийн оролцооны газар О. Жаргал Газрын дарга 217 Jargal@gadpwd.gov.mn 77772005
Н.Баяртуяа Статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн 221 Bayrtuya@gadpwd.gov.mn 77073026
Н.Тунгалагсайхан  Олон нийтийн харилцаа, мэдээлэл сурталчилгаа хариуцсан мэргэжилтэн  221 tungalagsaikhan@gadpwd.gov.mn 77073026
Б.Тамир Дэд бүтэц, мэдээллийн хүртээмжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 221 Tamir@gadpwd.gov.mn 77073026
Б.Нямцэцэг Сургалт, нөлөөллийн ажил хариуцсан мэргэжилтэн  221 Nyamtsetseg@gadpwd.gov.mn 77073026
Г. Бадамдэлгэр Архив, дотоод хэрэг хариуцсан мэргэжилтэн  221 Badamdelger@gadpwd.gov.mn 77073026
Хяналт шинжилгээ үнэлгээний газар Л. Батмөнх  Газрын дарга 224 Batmunkh@gadpwd.gov.mn 77073004
Ж. Жавхлантөгс Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн 216 Javkhlantugs@gadpwd.gov.mn 77073025
А. Цээням Дотоод хяналт, шалгалт  хариуцсан мэргэжилтэн 216 Tseenym@gadpwd.gov.mn 77073025
Д. Даваадорж  Дотоод аудитор 216 Davaadorj@gadpwd.gov.mn 77073025
ХБХХЕГ-ын хүлээн авах /ресепшн/ 77772001

 

Play Pause Stop 10 seconds