ХӨГЖЛИЙН БЭРХШЭЭЛТЭЙ ХҮНИЙ ХӨГЖЛИЙН ЕРӨНХИЙ ГАЗРЫН АЛБАН ХААГЧДЫН  УТАСНЫ ЖАГСААЛТ
Д/д Албан тушаалын нэр Нэр И-Мэйл хаяг Өрөөний дугаар Өрөөний утасны дугаар
1 Дарга Ц.Нямсүрэн  nyamsuren@gadpwd.gov.mn   205 77032222
Тамгын газар 
2 Газрын дарга Ц.Нямсүрэн  nyamsuren@gadpwd.gov.mn  217 77032222
3 Ахлах мэргэжилтэн Г.Гэрэлтуяа  Gereltuya@gadpwd.gov.mn 302 77772001
4 Хүний нөөц, хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн У.Маралмаа Maralmaa@gadpwd.gov.mn 303 77772001
5 Архив, бичиг хэрэг хариуцсан мэргэжилтэн  Б.Бямбажаргал Bymbajargal@gadpwd.gov.mn  119 77032222
6 Хэвлэл мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн  Б.Нямдорж Nyamdorj@gadpwd.gov.mn  302 77772001
7 Гадаад харилцааны мэргэжилтэн Ч.Номин Nomin@gadpwd.gov.mn 302 77772001
8 Тооцооны нягтлан бодогч  Б.Баасандолгор  Baasandolgor@gadpwd.gov.mn 303 77772001
9 Дотоод асуудал хариуцсан мэргэжилтэн  А.Мөнхжаргал  Monkhjargal@gadpwd.gov.mn 303 77772001
10 Хуулийн хэрэгжилт, гэрээ,  конвенц  хариуцсан мэргэжилтэн М. Маргад-Эрдэнэ Margad-erdene@gadpwd.gov.mn 302 77073000
Бодлогын хэрэгжилтийн газар
11 Газрын дарга У. Сосорбурам Sosorburam@gadpwd.gov.mn 302 77073000
12 Ажлын байрны захиалага, хөдөлмөр зууч хариуцсан мэргэжилтэн Л.Дорждэрэм  Dorjderem@gadpwd.gov.mn 302 77073000
13 ХБИ-ийн хөдөлмөр эрхлэлтийн сургалт хариуцсан мэрэгжилтэн  Б.Сүхтогоо Sukhtogoo@gadpwd.gov.mn 302 77073000
14 ХБИ-ийн хөдөлмөр эрхлэлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн М. Чулуун-Эрдэнэ Chuluun-erdene@gadpwd.gov.mn 302 77073000
15 Төлөвлөлт хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн  Ч.Цэвэлмаа Tsewelmaa@gadpwd.gov.mn 302 77073000
16 Нийгмийн хамгааллын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн  Г. Сүрэнцэцэг Surentsetseg@gadpwd.gov.mn 302 77073000
17 Салбар зөвлөл, орон нутаг хариуцсан мэргэжилтэн А.Урангоо Urangoo@gadpwd.gov.mn 302 77073000
Хөгжил, нийгмийн оролцооны газар 
18 Газрын дарга Б.Амаржаргал Amarjargal@gadpwd.gov.mn 302 77772001
19 Статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн Г.Бадамдэлгэр  Badamdelger@gadpwd.gov.mn 302 77772001
20 Дэд бүтэц, мэдээллийн хүртээмжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн Б.Тамир Tamir@gadpwd.gov.mn 302 77772001
21 Сургалт нөлөөллийн ажил хариуцсан мэргэжилтэн  Б.Нямцэцэг Nyamtsetseg@gadpwd.gov.mn 302 77772001
22 Иргэний нийгмийн байгууллагууд хариуцсан мэргэжилтэн О.Гаасүрэн  Gaasuren@gadpwd.gov.mn 302 77772001
Хяналт, шинжилгээ-үнэлгээний газар 
23 Газрын дарга Л. Батмөнх  Batmunkh@gadpwd.gov.mn 302 77772001
24 Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн Ж. Жавхлантөгс Javkhlantugs@gadpwd.gov.mn 302 77772001
25 Дотоод хяналт, шалгалт хариуцсан мэргэжилтэн Н.Дорждэрэм        ndorjderem@gadpwd.gov.mn              302 77772001
26 Дотоод аудитор Д. Даваадорж  Davaadorj@gadpwd.gov.mn 302 77772001
   

 

 

Play Pause Stop 10 seconds