Овог, нэр Албан тушаалын нэр Өрнөөний дугаар /хаалга/ И-мэйл хаяг Өрнөөний дугаар /Утас/
Ц. Ганчимэг Дарга 225 Ganchimeg@gadpwd.gov.mn 77012222
Д. Ганболд Дэд дарга 112 Ganbold@gadpwd.gov.mn 77073001
Б. Хурцэцэг Тамгын газрын дарга 226 Khurtsetseg@gadpwd.gov.mn 77032006
О. Жаргал Ахлах мэргэжилтэн 217 Jargal@gadpwd.gov.mn 77032222
У. Маралмаа Хүний нөөц, хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн 220 Maralmaa@gadpwd.gov.mn 77032222
Б.Баасандолгор  Тооцооны нягтлан бодогч  119 Baasandolgor@gadpwd.gov.mn 77032222
Д.Энхтүвшин Хэвлэл мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн 220 Enkhtuvshin@gadpwd.gov.mn 77032222
Д. Нандин-Эрдэнэ Мэдээлэл, технологийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 220 Nandin@gadpwd.gov.mn 77032222
Б. Цэвэлмаа Гадаад харилцааны мэргэжилтэн 220 Tsevelmaa@gadpwd.gov.mn 77032222
Б.Очгэрэл Гадаад харилцааны мэргэжилтэн 220 Ochgerel@gadpwd.gov.mn 77032222
Э. Цэрэнханд Даргын туслах 225 Tserenkhand@gadpwd.gov.mn 77032222
Г. Бадамдэлгэр Архив, дотоод хэрэг хариуцсан мэргэжилтэн  220 Badamdelger@gadpwd.gov.mn 77032222
Ж.Хаш-Эрдэнэ Ерөнхий нягтлан бодогч 120 hash-erdene@gadpwd.gov.mn 77073008
Н.Тунгалагсайхан  Олон нийтийн харилцаа, мэдээлэл сурталчилгаа хариуцсан мэргэжилтэн  220 tungalagsaikhan@gadpwd.gov.mn 77032222
А.Мөнхжаргал  Нярав 119 Monkhjargal@gadpwd.gov.mn 77032222
У. Сосорбурам Бодлогын хэрэгжилтийн газрын дарга 215 Sosorburam@gadpwd.gov.mn 77073002
Г. Туул Стратеги, бодлого төлөвлөлт хариуцсан мэргэжилтэн 118 Tuul@gadpwd.gov.mn 77032222
Г. Энх-Амгалан Хөрөнгө оруулалт хариуцсан мэргэжилтэн  118 Enkh-amgalan@gadpwd.gov.mn 77032222
М. Чулуун-Эрдэнэ ХБИ-ийн хөдөлмөр эрхлэлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 118 Chuluun-erdene@gadpwd.gov.mn 77032222
М. Мэндээ Боловсролын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн  118 Mendee@gadpwd.gov.mn 77032222
Б.Нямцэцэг Төсөл, хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн 118 Nyamtsetseg@gadpwd.gov.mn 77032222
Г. Сүрэнцэцэг Нийгмийн хамгааллын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн  118 Surentsetseg@gadpwd.gov.mn 77032222
М. Маргад-Эрдэнэ Хууль эрх зүй, гэрээ конвенцын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 118 Margad-erdene@gadpwd.gov.mn 77032222
Б. Болорчимэг Салбар зөвлөл, орон нутаг хариуцсан мэргэжилтэн 118 Bolorchimeg@gadpwd.gov.mn 77032222
С. Баярбат Газрын дарга 222 Bayarbat@gadpwd.gov.mn 77772006
Э. Уянга Хөгжлийн бэрхшээл судлалын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 221 Uyanga@gadpwd.gov.mn 77032222
Х. Сансармаа Иргэний нийгмийн байгууллагууд хариуцсан мэргэжилтэн 221 Sansarmaa@gadpwd.gov.mn 77032222
Г. Гэрэлтуяа Статистик судалгаа хариуцсан мэргэжилтэн 221 Gereltuya@gadpwd.gov.mn 77032222
Б. Долгор Мэдээллийн хүртээмжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 221 Dolgor@gadpwd.gov.mn 77032222
Л. Батмөнх  Газрын дарга 224 Batmunkh@gadpwd.gov.mn 77078006
Ж. Жавхлантөгс Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн 216 Javkhlantugs@gadpwd.gov.mn 77032222
А. Цээням Дотоод хяналт, шалгалт  хариуцсан мэргэжилтэн 216 Tseenym@gadpwd.gov.mn 77032222
Д. Даваадорж  Дотоод аудитор 216 Davaadorj@gadpwd.gov.mn 77032222

 

Play Pause Stop 10 seconds