ХБХХЕГ-ын албан хаагчдын суурин утасны жагсаалт  
           
  Овог, нэр Албан тушаалын нэр Өрөөний /хаалга/ И-мэйл хаяг Өрөөний /Утас/
Ц.Ганчимэг Дарга 225 Ganchimeg@gadpwd.gov.mn 77012222
Д.Ганболд Дэд дарга 112 Ganbold@gadpwd.gov.mn 77073001
ТГ Б.Хурцэцэг Тамгын газрын дарга 226 Khurtsetseg@gadpwd.gov.mn 77772006
Г.Гэрэлтуяа Ахлах мэргэжилтэн 217 Gereltuya@gadpwd.gov.mn 77073015
У.Маралмаа Хүний нөөц, хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн 217 Maralmaa@gadpwd.gov.mn 77073015
Г.Сонгууль Архив, албан хэрэг  хариуцсан мэргэжилтэн 225 Songuuli@gadpwd.gov.mn 77032222
Б.Баасандолгор  Тооцооны нягтлан бодогч  119 Baasandolgor@gadpwd.gov.mn 77073017
А.Мөнхжаргал  Дотоод асуудал хариуцсан зохион байгуулагч 119 Monkhjargal@gadpwd.gov.mn 77073017
Д.Энхтүвшин Хэвлэл мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн 220 Enkhtuvshin@gadpwd.gov.mn 77073016
Д.Нандин-Эрдэнэ Мэдээлэл, технологийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 220 Nandin@gadpwd.gov.mn 77073016
Б.Цэвэлмаа Гадаад харилцааны мэргэжилтэн 220 Tsevelmaa@gadpwd.gov.mn 77073016
Ж.Хаш-Эрдэнэ Ерөнхий нягтлан бодогч 120 hash-erdene@gadpwd.gov.mn 77073008
БХГ У.Сосорбурам Бодлогын хэрэгжилтийн газрын дарга 215 Sosorburam@gadpwd.gov.mn 77073002
Г.Алтанзул  Ажлын байрны захиалга, хөдөлмөр зууч хариуцсан мэргэжилтэн  122 Altanzul@gadpwd.gov.mn 77073000
М.Мэндээ Ажлын байрны захиалга, хөдөлмөр зууч хариуцсан мэргэжилтэн  122 Mendee@gadpwd.gov.mn 77073000
Б.Очгэрэл Салбар дундын зохицуулалт, хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 118 Ochgerel@gadpwd.gov.mn 77073027
М.Чулуун-Эрдэнэ ХБИ-ийн хөдөлмөр эрхлэлт, хөдөлмөрийн харилцаа асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 118 Chuluun-erdene@gadpwd.gov.mn 77073027
Г.Сүрэнцэцэг Нийгмийн хамгааллын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн  118 Surentsetseg@gadpwd.gov.mn 77073027
Ц.Гансүх Орон нутаг, салбар зөвлөл хариуцсан мэргэжилтэн 118 Gansukh@gadpwd.gov.mn 77073027
М.Маргад-Эрдэнэ Олон улсын гэрээ конвенц, хуулийн хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн 118 Margad-erdene@gadpwd.gov.mn 77073027
ХНОГ Б.Амаржаргал Газрын дарга 222 Amarjargal@gadpwd.gov.mn 77772005
Н.Баяртуяа Статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн 221 Bayrtuya@gadpwd.gov.mn 77073026
Б.Тамир Дэд бүтэц, мэдээллийн хүртээмжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн 221 Tamir@gadpwd.gov.mn 77073026
Б.Нямцэцэг Сургалт, нөлөөллийн ажил хариуцсан мэргэжилтэн  221 Nyamtsetseg@gadpwd.gov.mn 77073026
Г.Бадамдэлгэр Статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн 221 Badamdelger@gadpwd.gov.mn 77073026
ХШҮГ Л. Батмөнх  Газрын дарга 224 Batmunkh@gadpwd.gov.mn 77073004
Ж.Жавхлантөгс Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн 216 Javkhlantugs@gadpwd.gov.mn 77073025
Б.Баасандорж Дотоод хяналт, шалгалт  хариуцсан мэргэжилтэн 216 Baasandorj@gadpwd.gov.mn 77073025
Д.Даваадорж  Дотоод аудитор 216 Davaadorj@gadpwd.gov.mn 77073025

 

Play Pause Stop 10 seconds