ХӨГЖЛИЙН БЭРХШЭЭЛТЭЙ ХҮНИЙ ХӨГЖЛИЙН ЕРӨНХИЙ ГАЗРЫН АЛБАН ХААГЧДЫН  УТАСНЫ ЖАГСААЛТ
Д/д Албан тушаалын нэр Нэр И-Мэйл хаяг Өрөөний дугаар Өрөөний утасны дугаар
1 Дарга Э.Тамир E.tamir@gadpwd.gov.mn 225 77012222
2 Дэд дарга   / захиргаа хамтын ажиллагаа хариуцсан/ Д. Ганболд Ganbold@gadpwd.gov.mn 112 77073001
3 Дэд дарга /хөгжил, хөдөлмөрийн  асуудал хариуцсан/ Нямсүрэн  nyamsuren@gadpwd.gov.mn  226 77772006
Тамгын газар 
4 Газрын дарга М.Явуухулан  Yavuukhulan@gadpwd.gov.mn  217 77073025
5 Ахлах мэргэжилтэн Г.Гэрэлтуяа  Gereltuya@gadpwd.gov.mn 225 77073015
6 Хүний нөөц, хөгжил хариуцсан мэргэжилтэн Г.Сонгууль Songuuli@gadpwd.gov.mn 119 77073015
7 Архив, бичиг хэрэг хариуцсан мэргэжилтэн  Б.Бямбажаргал Bymbajargal@gadpwd.gov.mn  119 77032222
8 Мэдээлэл, технологийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн Д. Нандин-Эрдэнэ Nandin@gadpwd.gov.mn 220 77073016
9 Хэвлэл мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн  П.Мөнх-Өлзий  Munkulzii@gadpwd.gov.mn  220 77073016
10 Гадаад харилцааны мэргэжилтэн Б. Цэвэлмаа Tsevelmaa@gadpwd.gov.mn 220 77073016
11 Ерөнхий нягтлан бодогч Ж.  Хаш-Эрдэнэ hash-erdene@gadpwd.gov.mn 120 77073008
12 Тооцооны нягтлан бодогч  Б.Баасандолгор  Baasandolgor@gadpwd.gov.mn 122 77073002
13 Дотоод асуудал хариуцсан мэргэжилтэн  А.Мөнхжаргал  Monkhjargal@gadpwd.gov.mn 122 77073002
Бодлогын хэрэгжилтийн газар
14 Газрын дарга У. Сосорбурам Sosorburam@gadpwd.gov.mn 115 77073017
15 Ажлын байрны захиалага, хөдөлмөр зууч хариуцсан мэргэжилтэн Г.Алтанзул  Altanzul@gadpwd.gov.mn 122 77073027
16 Ажлын байрны захиалага, хөдөлмөр зууч хариуцсан мэргэжилтэн Б.Сүхтогоо Sukhtogoo@gadpwd.gov.mn 122 77073027
17 ХБИ-ийн хөдөлмөр эрхлэлтийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн М. Чулуун-Эрдэнэ Chuluun-erdene@gadpwd.gov.mn 118 77073027
18 Төлөвлөлт хөтөлбөр хариуцсан мэргэжилтэн  Ч.Цэвэлмаа Ts_ajiliih@yahoo.com 122 77073027
19 Салбар дундын зохицуулалт хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн  Б.Очгэрэл  Ochgerel@gadpwd.gov.mn 118 77073027
20 Нийгмийн хамгааллын асуудал хариуцсан мэргэжилтэн  Г. Сүрэнцэцэг Surentsetseg@gadpwd.gov.mn 118 77073027
21 Хууль эрх зүй, гэрээ конвенцын хэрэгжилт хариуцсан мэргэжилтэн М. Маргад-Эрдэнэ Margad-erdene@gadpwd.gov.mn 118 77073027
22 Салбар зөвлөл, орон нутаг хариуцсан мэргэжилтэн Ц.Гансүх Gansukh@gadpwd.gov.mn 118 77073027
Хөгжил, нийгмийн оролцооны газар 
23 Газрын дарга Б.Амаржаргал Amarjargal@gadpwd.gov.mn 222 77772005
24 Статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн Н.Баяртуяа Bayrtuya@gadpwd.gov.mn 221 77073026
25 Статистик мэдээлэл хариуцсан мэргэжилтэн Г.Бадамдэлгэр  Badamdelger@gadpwd.gov.mn 221 77073026
26 Дэд бүтэц, мэдээллийн хүртээмжийн асуудал хариуцсан мэргэжилтэн Б.Тамир Tamir@gadpwd.gov.mn 221 77073026
27 Сургалт нөлөөллийн ажил хариуцсан мэргэжилтэн  Б.Нямцэцэг Nyamtsetseg@gadpwd.gov.mn 221 77073026
28 Хамт олонд түшиглэн хамруулан хөгжүүлэх үйлчилгээ хариуцсан мэргэжилтэн  Г.Нандинцэцэг Nandintsetseg@gadpwd.gov.mn  221 77073026
29 Иргэний нийгмийн байгууллагууд хариуцсан мэргэжилтэн Г.Оюун-Эрдэнэ  Oyun-erdene@gadpwd.gov.mn 221 77073026
30 Гэрээт ажилтан  Н.Тунгалагсайхан Tungalagsaikhan@gadpwd.gov.mn 221 77073026
Хяналт, шинжилгээ-үнэлгээний газар 
31 Газрын дарга Л. Батмөнх  Batmunkh@gadpwd.gov.mn 224 77073004
32 Хяналт шинжилгээ, үнэлгээ хариуцсан мэргэжилтэн Ж. Жавхлантөгс Javkhlantugs@gadpwd.gov.mn 116 77073004
33 Дотоод хяналт, шалгалт  хариуцсан мэргэжилтэн Б.Баасандорж Baasandorj@gadpwd.gov.mn 116 77073004
34 Дотоод аудитор Д. Даваадорж  Davaadorj@gadpwd.gov.mn 116 77073004
 

 

Play Pause Stop 10 seconds